Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Taśmy plombujące
Taśmy plombujące

Taśma plombująca - idealne zabezpieczenie

W naszej ofercie znajdują się również taśmy plombujące, które dają gwarancję, że opakowanie np. przesyłki czy produktu nie zostało otwarte przez osoby do tego niepowołane. Poprzez jej zastosowanie skutecznie chronisz zawartość listów, palet czy torebek i zmniejszasz ryzyko ich nieautoryzowanego podejrzenia. Każde naruszenie sprawia bowiem, że taśma plombująca pozostawia po sobie nieusuwalne ślady, które świadczą o otwarciu opakowania i nawet ponowne zaklejenie nie prowadzi do ich usunięcia.

Ochrona zawartości przesyłek wspomaga działalność przedsiębiorstw. Klienci odbierający profesjonalnie zapakowany towar postrzegają lepiej daną firmę i mają poczucie bezpieczeństwa transakcji, co przekłada się na zaufanie do niej, a co za tym idzie – wprost na większą sprzedaż i wyższe zyski. Plombujące taśmy warto zatem wykorzystywać do kreowania pożądanego wizerunku przedsiębiorstwa, które fachowo dba o każdy szczegół współpracy.

Taśmy plombującr to nie tylko zabezpieczenie

Poza funkcją typowo zabezpieczającą i marketingową taśmy plombujące są używane także w celu zaklejania paczek, przesyłek czy kartonów. Mocna konstrukcja gwarantuje skuteczne zamknięcie, które utrzymuje się nawet podczas długiego transportu załadowaną po brzegi ciężarówką. O ich praktycznym charakterze świadczy możliwość naniesienia również na folii stretch służącej do owijania paczek i przesyłek. Prostota użytkowania i łatwość aplikacji są kolejnymi aspektami, które decydują o uniwersalności zastosowania, jaką wyróżniają się znajdujące się w ofercie taśmy plombujące.

Zakup naszych produktów daje Ci pewność wytrzymałości na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, jak np. wilgoć czy uderzenia mechaniczne. To zasługa wykorzystania najlepszych materiałów i technologii do ich wykonania. Każda zgromadzona w naszym asortymencie taśma plombująca zapewnia solidne zamknięcie i stuprocentową skuteczność pozostawiania śladów po otwarciu. Z powodzeniem możesz po nią sięgnąć do oznaczania i pakowania paczek, przesyłek oraz listów z dowolną zawartością, dlatego zamawiają je firmy z wielu branż.

Wysokiej jakości taśma plombująca, a tylko takie są dostępne w naszej ofercie, to doskonała inwestycja dla hurtowni, sklepów internetowych i wszelkiego rodzaju firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. Połączenie funkcji zabezpieczających, wizerunkowych i usprawniających pakowanie przekłada się na wielowymiarowe korzyści wynikające ze stosowania tych produktów w handlu na odległość.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.