Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Kapturki i rękawy termokurczliwe
Kapturki i rękawy termokurczliwe

Specjalizujemy się m.in. w produkowaniu zabezpieczeń za pomocą folii termokurczliwych. Tę metodę stosuje się do szczelnego zamykania butelek oraz innych pojemników i opakowań tradycyjnie zakręcanych. Sprawdź, dlaczego warto z niej korzystać w ramach współpracy z naszą firmą.

Folia termokurczliwa – czym się charakteryzuje?

Tego typu folia to idealny materiał do szybkiego, bezpiecznego i trwałego pakowania przedmiotów. Jej zastosowanie umożliwia maksymalnie szczelne owinięcie produktów, dzięki czemu pozostają one nieruchome. Wysoki stopień stabilności sprawia, że praktycznie do zera spada ryzyko uszkodzenia czy rozbicia szklanych tworzyw podczas transportu.

Rękaw termokurczliwy pozwala także na bardzo dokładne dopasowanie folii do każdego kształtu, w związku z czym nawet najbardziej skomplikowane opakowania mogą zostać zabezpieczone z zachowaniem wysokiego poziomu estetyki. Chroni także przed wniknięciem szkodliwych substancji zanieczyszczających do produktów. To bardzo ważna cecha, gdy mamy do czynienia z wyrobami przeznaczonymi do spożycia.

Rękaw termokurczliwy – zastosowanie

Pod wpływem odpowiednio dopasowanej temperatury zgrzewania rękawy termokurczliwe się zmniejszają. Produkowane przez nas folie wykazują bardzo dobrą kurczliwość i są solidnie wykonane, co przekłada się na wysoki poziom ochrony przed zanieczyszczeniami czy wilgocią. Stosuje się je do zabezpieczania bardzo różnych produktów, od wrażliwych części elektronicznych po żywność i napoje. Ten rodzaj materiału sprawdza się w przypadku pojedynczych przedmiotów, jak i opakowań zbiorczych.

Folia termokurczliwa może pełnić także funkcje informacyjne i reklamowe. Da się nadrukować na niej hasła, wymagane informacje, ostrzeżenia, a także logo firmy, co podnosi potencjał marketingowy przedsiębiorstwa. Estetyczne wykonanie i szeroka gama kolorów pomagają w wyróżnieniu danego artykułu na tle konkurencji. Jesteśmy polskim producentem z ogromnym doświadczeniem. Zdobyte kompetencje w połączeniu z innowacyjnym wyposażeniem technologicznym dają nam możliwość wykorzystanie innowacyjnych metod, które gwarantują wysoki stopień zabezpieczenia oraz zachowanie wyrazistości napisów i grafik.

Aby zadbać o bezpieczeństwo swoich towarów w wysokim stopniu, warto skorzystać z naszych usług. W produkcji korzystamy tylko z najlepszych surowców, co automatycznie przekłada się na poziom wytwarzanej folii. Nawiązując z nami współpracę, można mieć pewność profesjonalnej konserwacji oraz atrakcyjności wizualnej niezależnie od tego, jakie rękawy termokurczliwe się zamawia.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.