Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy naklejki  »  Hologramy Zdrapki




Hologramy Zdrapki

Zalety hologramów zdrapek

  • Unikalna technologia
  • Łatwość aplikacji
  • Niski nakład minimalny

Hologramy zdrapki są rozwiązaniem unikalnym

Etykiety jakie Państwu przedstawimy łączą ze sobą właściwości popularnych „zdrapek” z hologramem stanowiącym gwarancję oryginalności pochodzenia oraz estetyczne wyróżnienie produktu. Możliwości wykorzystania są w praktyce nieograniczone i uzależnione wyłącznie od potrzeb naszych klientów.

Hologram ZDRAPKA oferowany jest jako etykieta samoprzylepna, zniszczalna przy próbie nieuprawnionego odklejenia. Kształt i wielkość naklejki są dowolne. Jako hologram zabezpieczający umożliwiamy, w zależności od nakładu, wykonanie wzoru indywidualnego lub personalizację jednego z naszych wzorów handlowych dowolną techniką. Istotną kwestią przy dostarczanym przez nas produkcie jest wielkość nakładu minimalnego wynosząca już 100 sztuk oraz możliwość produkcji próbek, co w przypadku stosowania tradycyjnych zdrapek holograficznych jest ekonomicznie nieopłacalne.

Identyfikacja wizualna + zawarcie informacji utajnionej

Przykład hologramu zdrapki

Zastosowanie

  • Produkty specjalistyczne
  • Kody produkcyjne
  • Kody serwisowe

Potwierdzenie oryginalności produktu + ukrycie informacji utajnionej zawartej na produkcie

Hologram ukrywający informację

Zastosowanie

  • Druki zabezpieczone niskonakładowe
  • Druki pre-paid niskonakładowe

Czym różni się zdrapka holograficzna od zwykłej zdrapki?

Zwykła zdrapka wykorzystywana jest w celu przechowywania różnego rodzaju informacji poufnych. Pod zdrapywaną warstwą można ukryć kody alfanumeryczne, informacje w postaci tekstu lub dowolne elementy graficzne. Funkcja ukrywania informacji pozwala na wykorzystywanie zdrapki jako losów, nośników dedykowanych informacji poufnych, tj. hasła, kody PIN do kart płatniczych, kody wykorzystywane do doładowania konta telefonu komórkowego, inne kody weryfikacyjne itp..

Hologramy zdrapki to unikatowy system, łączący ze sobą istotne cechy zwykłej zdrapki oraz specjalne cechy jakie posiada etykieta holograficzna. Dzięki skrzyżowaniu tych cech powstaje nowy produkt, który w zależności od potrzeb klienta, zyskuje dodatkowe funkcje, których zwykła zdrapka nie posiada.

Funkcja aplikacji

W pierwszej kolejność warto zwrócić uwagę, na funkcję aplikacji. Dzięki temu, że zdrapka znajduje się na materiale samoprzylepnym, możemy taką zdrapkę łatwo nakleić praktycznie na każdą powierzchnię – niezależnie od tego czy jest to opakowanie kartonowe, produkt z tworzywa sztucznego czy jakaś metalowa część lub obudowa.

Funkcja plombująca

Następną funkcją, o której warto powiedzieć to funkcja plombująca. Dzięki temu, że hologramy posiadają funkcję plombującą, tj. ulegają zniszczeniu przy próbie ich odklejenia, hologramy zdrapki oprócz funkcji przechowywania informacji poufnej, mogą teraz być wykorzystywane również jako różnego rodzaju plomby.

Funkcja ochrony marki

Najważniejszą funkcją jaką pełnią hologramy jest zapewnienie i gwarancja ochrony produktu przed fałszerstwem oraz budowanie prestiżowego wizerunku marki. Teraz Twoja zdrapka może pełnić również taką funkcję. Hologram użyty do produkcji zdrapki może posiadać indywidualne cechy klienta, które czynią produkt unikatowym i wyjątkowo trudnym do podrobienia.

Nasze zdrapki wykonywane są w specjalnej technologii, która pozwala na realizowanie zleceń nawet dla bardzo małych nakładów. Powierzchnia ulegająca zdrapywaniu może być nanoszona w dowolnych wielkościach i kształtach powierzchni.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.