Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy termokurczliwe
Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe jako zabezpieczenie przed fałszerstwem

Hologramy termokurczliwe to połączenie zamknięcia termokurczliwego i hologramu o wysokim stopniu zabezpieczenia. Takie połączenie sprawia, że tego typu zamknięcie produktu zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Zamknięcie termokurczliwe powoduje, że otwarcie takiego zamknięcia jest czynnością jednorazową, czyli po otwarciu ulega ono zniszczeniu. Natomiast hologram o wysokim stopniu zabezpieczenia, w stopniu bardzo wysokim, zabezpiecza takie zamknięcie termokurczliwe przed jego podróbkami.

Zabezpieczenia tego typu sprawdzają się w praktycznie każdym przemyśle gdzie produkty są butelkowane lub przechowywane w zamykanych lub zakręcanych pojemnikach.

Kapturki termokurczliwe z hologramem i ich rola marketingowa

Zamknięcia termokurczliwe "Kapturki termokurczliwe" z hologramem nie tylko bardzo skutecznie zabezpieczają zamknięcie produktu przed podrabianiem, ale również pełnią skuteczną funkcję marketingową. Rynek konsumentów powszechnie przyjmuje produkty z hologramem jako produkty bardziej bezpieczne, renomowane, produkty typu Premium. Produkt z hologramem budzi zaufanie i przyciąga oko klienta końcowego co sprawia, że hologram w zamknięciu termokurczliwym pozytywnie wpływa na sprzedaż produktu.

Hologramy Product Safe

Proponujemy szeroką gamę bezpiecznych zamknięć z hologramem dla różnego rodzaju opakowań szklanych i plastikowych. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy:

  • Rękawy termokurczliwe
  • Kapturki termokurczliwe
  • Zamknięcia indukcyjne
kapturek termokurczliwy rękaw termokurczliwy

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.