Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy naklejki
Hologramy naklejki

Znajdujące się w naszej ofercie naklejki holograficzne są używane do oznaczania i zabezpieczania różnego rodzaju towarów oraz dokumentów. Produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem. Produkujemy nawet nalepki specjalistyczne, dopasowane do wszystkich wymogów oraz przepisów regulujących ich zastosowanie, które są wymagane m.in. w przypadku hologramów na legitymacje studenckie.

Trwałe naklejki hologramowe

Wykorzystywane do produkcji materiały są starannie selekcjonowane, a odpowiednia grubość folii holograficznej, na której wykonujemy naklejki zabezpieczające, gwarantuje im trwałość i wysoką odporność na zrywanie. Wyroby są niewrażliwe na trudne warunki atmosferyczne, w tym niekorzystną temperaturę czy wysoki poziom wilgotności. Uwzględniając rozmaite wymagania klientów, oferujemy te materiały w wielu rozmiarach i kształtach, co ułatwia dostosowanie naklejki z hologramem do indywidualnych potrzeb i przede wszystkim przeznaczenia. Zajmujemy się produkcją m.in. wersji numerowanych, reklamowych, hologramów w formie zdrapek, a także na legitymację i inne ważne dokumenty. W naszej ofercie można odnaleźć również plomby gwarancyjne, które są często wykorzystywane przez firmy m.in. do zabezpieczania sprzętu elektronicznego przed próbą ich rozkręcania przez użytkowników.

W naszej ofercie znajduje się ponad 100 wykrojników, co znacząco skraca termin realizacji zamówienia. W zależności od nakładu lub przeznaczenia hologramu proponujemy ich kilka typów:

Naklejka w formie hologramu

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz mnóstwo specjalistycznych narzędzi, takich jak np. wykrojniki, umożliwiają nam szybką i bardzo sprawną realizację każdego zamówienia, niezależnie od wielkości nakładu. Produkowane przez naszą firmę naklejki zabezpieczające wyróżniają się trwałością oraz dużą funkcjonalnością, ale i bardzo atrakcyjnym wyglądem. Ten aspekt często jest niezwykle istotny, ponieważ hologram oprócz funkcji ochronnej jest też wyróżnikiem produktu i może mieć istotny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Oczywiście głównym zadaniem tego typu nalepek jest potwierdzenie oryginalności dokumentów czy różnych przedmiotów oraz ochrona wszystkich tych rzeczy przed próbą ich nieuprawnionego otwarcia. Dostępne w naszym asortymencie naklejki hologramowe cechują się dodatkowo żywymi kolorami, które pięknie mienią się w świetle. Zapraszamy do składania zamówień, gwarantujemy sprawną ich realizację.

Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.