Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Folie holograficzne
Folie holograficzne

Oferujemy Państwu kilka wzorów folii holograficznych zawierających popularne na rynku motywy holograficzne. Do stosowania jako uszlachetnienie druku o wysokich walorach estetycznych.

Folie pokryte są z klejem w zależności od rodzaju podłoża na jakie byłyby aplikowane.

 

- podłoża papierowe: papiery zwykłe, papiery powlekane, tektura i inne

- podłoża plastikowe: BOPP, PE, PP, OPP, PET, ABS i poliwęglany

 

 

wzory folii holograficznych

Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Folia holograficzna wysokiej jakości

Dostępna w naszej ofercie folia holograficzna znajduje zastosowanie m.in. jako element ozdabiający różnego rodzaju opakowania, torebki czy kartony. Doskonale nadaje się jako dekoracja do prezentów, którym dodaje wyjątkowego blasku. Z tego względu można nią także wyklejać kartki okolicznościowe czy tworzyć rozbudowane mozaiki. Możliwości zastosowania jako ozdoba są wręcz nieograniczone, dlatego folie holograficzne powszechnie wykorzystują osoby zajmujące się m.in. produkcją typu hand made.

Warto ją polecić także do zabawy i edukacji. Jej specyfika sprawia, że jest szczególnie atrakcyjna dla dzieci, które przy jej użyciu mogą się rozwijać i jednocześnie ciekawe spędzić czas np. na wyklejankach, układaniu kompozycji czy oryginalnym dekorowaniu swoich rysunków bądź innych dzieł. Pomysłowo zastosowana podczas zabawy z maluchami samoprzylepna folia holograficzna doskonale wpływa na ich wyobraźnię, kompetencje artystyczne i umiejętności manualne, dlatego zdecydowanie warto ją wypróbować.

Folia holograficzna w wersji samoprzylepnej

W produkcji oferowanych wyrobów posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszymi urządzeniami, którymi dysponujemy w naszym zakładzie. Każdy wyrób od początku do końca powstaje po okiem doświadczonego zespołu, dzięki czemu możesz liczyć na folie holograficzne najwyższej jakości. Zamówisz je w dowolnych ilościach i w kilku wersjach, co przekłada się na szeroki wybór i pozwala na zakup produktów spełniających Twoje wymagania oraz odpowiadających specyfice zastosowania.

Co interesujące, oferowana folia jest używana także w celu oklejania pojazdów. Za jej pomocą można całkowicie odmienić wygląd samochodu, sprawiając, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Warto wykorzystać ten spektakularny efekt szczególnie w przypadku aut służbowych i pełniących funkcje promocyjne, głównie w branżach kreatywnych i artystycznych, do których pasuje idealnie.

Precyzja wykonania sprawia, że każda dostępna w naszej ofercie folia holograficzna prezentuje się wręcz spektakularnie i zachwyca efektem wizualnym. Głębokie barwy i wyraziste kształty decydują o doskonałych rezultatach artystycznych, na których uzyskanie pozwala folia hologramowa. Ponieważ jest samoprzylepna, jej nakładanie przebiega szybko, bezpiecznie i intuicyjne.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.