Strona główna  »  Oferta  »  Folie do złoceń
Folie do złoceń

W tej kategorii znajduje się rozbudowana oferta folii do złoceń, które są przeznaczone do realizowania projektów dekoracyjnych i nanoszenia zdobień na rozmaite przedmioty. Wielość technik wykonania oraz szeroka gama kolorystyczna ułatwiają wybór odpowiednich produktów z punktu widzenia indywidualnych wymagań i określonego przeznaczenia.

Folie do zleceń – oferta

Nowoczesny sprzęt pozwala nam na szeroki zakres obróbki materiałów. Oferujemy folie metaliczne w wielu odcieniach, które wyróżniają się imponującym kolorem i są bardzo proste w aplikacji niezależnie od temperatury powietrza. W asortymencie dostępne są również wysokojakościowe i solidne folie holograficzne. Ponadto specjalizujemy się w technice tłoczenia na gorąco, która polega na konfekcjonowaniu surowca w wysokiej temperaturze przy użyciu przewodzących ciepło matryc. W tym procesie niezbędna jest specjalna folia do hot stampingu, dzięki której wykonane elementy są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. To obecnie jedna z najpopularniejszych technik ozdabiania tworzyw sztucznych, tekstur, drewna, tekstyliów i papieru.

Szeroka gama zastosowań folii zdobniczych

Oferowana folia do złoceń to doskonały zamiennik dla powszechnie stosowanych farb czy kremów. Dzięki niej można uzyskać imponujące efekty prac, jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że to metoda wymagająca cierpliwości i staranności. Pozwala w oryginalny sposób ozdobić przedmioty i nadać im eleganckiego charakteru, co jest możliwe ze względu na duży zakres typów folii. Złocenie za jej pomocą wykorzystuje się najczęściej w dekorowaniu m.in.:

  • książek,
  • albumów,
  • skrzyneczek,
  • pudełek,
  • kuferków,
  • szkatułek,
  • kartek,
  • stronic,
  • druków.

Należy pamiętać, aby po zakończonym etapie nakładania pokryć folię specjalnym lakierem, który ochroni materiał przed utratą intensywnej barwy.

Oferowane przez nas produkty są wszechstronne i trwałe. Prawidłowe użycie gwarantuje atrakcyjne i nieszablonowe efekty. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce – w branżowej czołówce pozwala nam utrzymać się ogromne doświadczenie oraz świetnie wyposażony park maszynowy. Najpopularniejsze produkty dostępne są cały czas, dzięki czemu wysyłka jest realizowana natychmiast po złożeniu zamówienia. Zachęcamy do sprawdzenia zawartości tej kategorii!

Folia do hot-stampingu
Folie Hotstampingowe
Folia do hotstampingu
Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.