Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Folia plombowa
Folia plombowa

Dostępna w naszej ofercie folia plombowa to produkt do profesjonalnego znakowania opakowań. Unikatowe plomby gwarancyjne projektujemy w taki sposób, żeby maksymalnie ograniczyć możliwość ich bezstratnego odklejenia. Oznacza to, że raz zerwana plomba jest wykluczona z ponownego użycia, a ślad otwarcia lub próby manipulacji pozostaje dobrze widoczny. Odporność folii jest bowiem mniejsza niż siła kleju, którą pokrywamy jej powierzchnię, a to sprawia, że przy próbie zerwania na opakowaniu pozostają ślady, a materiał jest niemożliwy do usunięcia w jednym kawałku lub bez widocznego śladu i ponownego przylepienia.

Oferowane przez nas artykuły są stosowane do znakowania oryginalnych sprzętów, kosmetyków czy gadżetów, które producenci chcą ochronić przed ingerencją osób do tego nieupoważnionych. Przykładowo, z tego względu uszkodzona lub całkiem zerwana folia plombowa uznawana jest jako podstawa do unieważnienia przyznanej urządzeniu gwarancji. Oprócz odmiany rozrywającej się w naszej ofercie dostępne są także specjalistyczne naklejki, które w przypadku próby odklejenia pozostawiają na elementach elektronicznych czy innych powierzchniach napis VOID informujący o usiłowaniu otwarcia opakowania.

Folia plombowa - skuteczne zabezpieczenie

Powszechnie stosowane naklejki plombujące pełnią niezwykle ważną rolę, dlatego decydując się na ich zakup, należy wziąć pod uwagę rodzaj stosowanych technologii, jakość surowca i doświadczenie producenta. Mając to na uwadze, do skorzystania z naszej oferty zachęcamy każdego, dla kogo liczy się najwyższy standard produktów. Dodatkowo wyróżnia nas stosowanie przy produkcji plomb elementów holograficznych lub optycznie zmiennych, gwarantujących, że produkt poza wysoka funkcjonalnością jest unikalny i praktycznie niemożliwy do podrobienia.

Jesteśmy największą w swojej kategorii firmą w Polsce, dysponujemy kompleksowo wyposażonym parkiem maszynowym. Jakość produktów potwierdzona jest dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania zgodnym z normą ISO 9001. Wybór naszych rozwiązań daje pewność, że zamówiona folia plombowa będzie spełniać założone normy jakości i funkcjonalności. Zachęcamy do składania zamówień!

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.