Strona główna  »  Oferta  »  Etykiety samoprzylepne
Etykiety samoprzylepne

Dostarczane przez nas etykiety samoprzylepne cechuje najwyższa jakość wykonania. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane surowce opracowane przez liderów w branży, min : Fasson, UPM Raflatac i Ritrama. 
 
Dodatkowo dostępność nowoczesnego parku technologicznego i wykwalifikowanej kadry pozwala nam zaoferować jedne z najlepszych produktów opakowaniowych na rynku, a nasza specjalizacja obejmuje:
 

Etykiety papierowe

etykiety papierowe, etykieta naklejka Etykiety te są najbardziej ekonomicznym na rynku produktem. Oferujemy je w dowolnej formie kolorystycznej, z opcją lakieru ochronnego, także przystosowane do dalszego zadruku termo-transferem. Klej akrylowy lub kauczukowy w zależności od podłoża. Etykiety te mogą zostać dodatkowo spersonalizowane kodami lub innymi zmiennymi danymi. Opcjonalnie etykiety tego rodzaju mogą zostać zabezpieczone hologramem.
 

Etykiety foliowe

etykiety foliowe, folia samoprzylepnaPozwalają na wykonanie wyjątkowo estetycznej etykiety o podwyższonej trwałości. W dowolnej formie kolorystycznej i z możliwością dodatkowego uszlachetnienia. Klej i rodzaj folii dostosowane są do podłoża aplikacji. Etykiety przystosowane są do automatycznej aplikacji przy uwzględnieniu wysokich prędkości obowiązujących na linii produkcyjnej. Dostarczane z klejami permanentnymi i odlepnymi.
 

Etykiety typu sandwich

etykiety sandwich, etykiety dwuwarstwowe Dwuwarstwowe etykiety umożliwiające manualne przeniesienie jednej z warstw w inne dowolne miejsce. Wykonywane też w wersji multi sandwich, gdzie w jednej etykiecie znajduje się kilka mniejszych, możliwych do przeklejenia do innej lokalizacji. Etykieta doskonała w akcjach lojalnościowych, a także w innych złożonych projektach.
 

Etykiety typu booklet

etykiety booklet, etykiety wielowarstwowe

Dostępne w naszej ofercie etykiety booklet są wykorzystywane do oznaczenia małych produktów, na których trzeba umieścić rozbudowane opisy. Stosuje się je głównie w branżach farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej oraz spożywczej. Naklejki te umożliwiają zawarcie wszystkich niezbędnych informacji na stosunkowo niewielkiej powierzchni opakowania, co czyni je wyjątkowo funkcjonalnymi. Zalety etykiety typu booklet wykorzystuje się również do znakowania wyrobów przeznaczonych na rynek zagraniczny, gdzie instrukcja obsługi musi być dostępna w kilku wersjach językowych. Nalepki można przeznaczyć także do przedstawienia innych wyrobów danej serii czy zamieścić na nich informacje, które są wymagane przez obowiązujące prawo. Oferowane przez naszą firmę etykiety wielowarstwowe typu booklet mogą mieć wielokolorową formę, co nadaje im dodatkowego uroku.

Decydując się na zakup etykiety booklet w naszym sklepie, możesz mieć pewność najwyższej jakości wykonania, która wynika z zastosowania zaawansowanego technologicznie procesu produkcji. Profesjonalizm i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować każde zamówienie. Proponujemy zarówno jednostronny, jak i obustronny zadruk, co przekłada się na możliwość maksymalnego wykorzystania miejsca na opakowaniu.

Dostępne w naszym asortymencie samoprzylepne etykiety typu booklet są bardzo proste w aplikacji oraz niezwykle trwałe, dzięki czemu nie ma ryzyka, że naklejka zsunie się lub całkiem odklei. Gwarantuje to odporny na trudne warunki środowiskowe klej. W dodatku etykiety wielowarstwowe są bardzo estetyczne i odporne na ścieranie, co pozwala na ich wielokrotne rozkładanie i odczytywanie treści.

 

Etykiety typu peel & read

etykiety peel read, etykiety wielostronneEtykieta warstwowa z informacjami zawartymi w odlepnej warstwie klejowej. Stanowi doskonałe narzędzie marketingowe pozwalające na nawiązanie dodatkowego kontaktu z odbiorcą naszego produktu. Gwarantujemy czytelny i wysokiej jakości zadruk zawarty od strony klejowej.
 

Etykiety typu open & close

Etykiety na bazie folii ze specjalnym filmem klejowym. Doskonałe w branży spożywczej pozwalają na wielokrotne otwarcie i zamknięcie opakowania w celu ochrony jego zawartości.
 

Etykiety Ultra Clear

Etykiety foliowe wykonane z materiału o idealnej transparentności. W połączeniu z drukiem o najwyższej rozdzielczości stanowią doskonałe rozwiązanie przy oznaczaniu dóbr luksusowych, szczególnie kosmetyków czy alkoholi.
 

Etykiety z systemem Braille’a

Etykiety na różnego rodzaju surowcach dodatkowo zadrukowane pismem punktowym w systemie Braille’a. Posiadane doświadczenie pozwala na zaproponowanie etykiet o wysokości punktów o optymalnej wysokości i dobrej transparentności.
 

Etykiety wysoko uszlachetnione

Etykiety o wyjątkowych walorach estetycznych. Wykonywane zarówno na podłożu papierowym jak i foliowym. Ciekawy efekt wizualny gwarantuje zastosowanie elementów dyfrakcyjnych, holograficznych, czy lakierów uszlachetniających.
 

Etykiety plombujące

Jesteśmy liderami w dostawie etykiet służących do plombowania, zamykania i identyfikacji produktów czy ich opakowań. Do produkcji wykorzystujemy różne surowce bazowe dostosowane do środowiska podłoża i aplikacji. Jako nieliczni gwarantujemy niepodrabialność naszych zamknięć. Zapewniamy możliwość pełnej identyfikacji i personalizacji wykonywanych etykiet plombowych.
Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.