Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Etykiety plombowe
Etykiety plombowe

Znajdujące się w naszej ofercie etykiety plombujące to doskonały sposób na odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń i rozmaitych towarów. Ich zastosowanie pełni funkcję informacyjną i skutecznie chroni dane miejsce przed niepowołanym dostępem. Poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii plombujące etykiety ujawniają każdą niepożądaną próbę wejścia czy otwarcia towaru. Chcąc optymalnie zadbać o swoje produkty, warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Dzięki niemu można mieć pewność, że opakowanie jako pierwszy otworzy docelowy odbiorca.

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w samoprzylepne etykiety plombujące, które wykonane zostały ze specjalistycznych materiałów zniszczalnych, takich jak:

  • papiery destruktywne,
  • PVC,
  • PS,
  • PE.

Na etykiety nanosimy niepowtarzalne hologramy, także z logo lub wzorem od klienta, co zapewnia łatwą identyfikację wyrobów. Korzystamy też z technologii, które dają możliwość niskonakładowej działalności produkcyjnej.

W naszej ofercie znajdują się również etykiety VOID. Są bardzo wytrzymałe, a każda próba dostania się do przesyłki i zerwania etykiety skutkuje nieodwracalnymi zmianami w jej strukturze. Proponujemy także modele, które przy próbie odklejenia przez nieupoważnione osoby zostawiają na powierzchni opakowania napis VOID.

Zastosowanie etykiet plombujących

Zgromadzone w tej kategorii etykiety przydają się w bardzo wielu branżach. Wykorzystuje się je do zabezpieczenia różnego rodzaju towarów, na przykład leków, wartościowych sprzętów elektronicznych czy farb. Można ich używać również do zaplombowania pomieszczeń, próbek materiałów i wszystkich innych przedmiotów, które powinny być chronione przed niepowołanym dostępem. Zakres zastosowań jest praktycznie nieograniczony i zależy od potrzeb klienta.

Wytrzymałe i odporne etykiety plombujące gwarancją bezpieczeństwa

Aby etykieta dobrze spełniała swoją funkcję, do jej wykonania wykorzystywana jest wysokiej jakości folia plombowa, która z kolei powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców oraz z zastosowaniem odpowiednich technologii. Wybierając dostępne w naszym sklepie wyroby, można mieć pewność ich solidności i odporności.

Zanim transportowany towar dotrze do celu, pozostaje narażony na działanie wielu szkodliwych czynników. Etykiety muszą być więc niewrażliwe na warunki atmosferyczne, na przykład wysoką temperaturę, która może roztopić źle przygotowaną warstwę kleju, a także na ujemne temperatury. Ponadto nasze plomby są odporne na kontakt ze środkami czystości, substancjami żrącymi czy wodą.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.