Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Druki
Druki

Druk zabezpieczony przed fałszerstwem

Jeżeli w swojej działalności biznesowej używają Państwo druków, które są drukami ścisłego zarachowania lub pełnią funkcję przepustki na jakieś wartościowe wydarzenie bądź uprawniają do skorzystania z jakiejś usługi, jak np. usługi gwarancyjnej lub służą do potwierdzenia autentyczności produktu lub certyfikowanej usługi, bądź pełnią funkcję identyfikatora bezpieczeństwa czy też są to po prostu druki wartościowe, jak np. bony czy talony, w każdym z tych przypadków i w wielu innych, narażeni są Państwo na sytuację, w których ktoś, chcąc uzyskać korzyść majątkową, będzie chciał, Państwa kosztem, taki druk podrobić, sfałszować.

Niezabezpieczone dokumenty

Z uwagi na szybki rozwój techniki i powszechny dostęp do zaawansowanych narzędzi drukujących, wykonanie falsyfikatu, pełniącego wartościową funkcję, oryginalnego druku lub dokumentu, który nie jest w żaden sposób zabezpieczony, jest często bardzo proste.

Druk zabezpieczony hologramem

Próby fałszowania druków i dokumentów są dzisiaj bardzo powszechne. Żeby uniemożliwić fałszerzom wykonywanie falsyfikatów oraz żeby się ustrzec przed próbami fałszowania druków, należy te druki odpowiednio zabezpieczyć. Nie wszyscy wiedzą jak to zrobić dobrze. Dlatego w naszej ofercie przedstawiamy Państwu najlepsze rozwiązania do zabezpieczania różnego rodzaju druków i dokumentów oraz poparte wieloletnim doświadczeniem doradztwo w kwestii bezpieczeństwa druków.

Nadruk z hologramem

Podstawowym, sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniem, które Państwu proponujemy jest zabezpieczenie druków za pomocą hologramu. Hologram to najlepszy sposób na zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa drukom czy dokumentom. Takie rozwiązanie fizycznie zabezpiecza druk przed kopiowaniem czy próbą odtworzenia za pomocą powszechnie dostępnych technologii druku i narzędzi drukujących. Hologram już na pierwszy rzut oka pozwala łatwo zweryfikować czy druk jest autentyczny. Ponadto takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na estetykę druku i co za tym idzie, taki druk wygląda bardziej prestiżowo.

Przeznaczenie i forma

W zależności od formy, przeznaczenia druków czy nakładów, druki można zabezpieczyć hologramem samoprzylepnym lub hologramem hot-stampingowym czyli hologramem zgrzewanym termicznie w papier. Wielkość, kształt czy położenie hologramu na druku jest praktycznie dowolna lecz w większości przypadków wynika po prostu ze specyfiki czy projektu druku czy dokumentu. Oba rozwiązania są wyjątkowo skuteczne. Na które z nich się zdecydować? Z przyjemnością pomożemy Państwu znaleźć odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wspólnie wybierzemy rozwiązanie, które najlepiej spełni Państwa potrzeby.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.